Dołącz do naszej akcji "Czyste dłonie"

Dostępne w ofercie Steripower płyny do dezynfekcji rąk i pielęgnacji urządzeń posiadają właściwości biobójcze o najwyższej skuteczności i wydłużonym działaniu. Oferowane przez nas produkty łączą w sobie efektywną dezynfekcję z bezpieczeństwem użytkowania. Zapewniamy najwyższy poziom higieny i dbałość o pielęgnację oraz ochronę skóry użytkowników naszych produktów. Płyny do dezynfekcji rąk powstałe na bazie alkoholu zostały przebadane pod względem dermatologicznym i są delikatne dla skóry nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Mogą być stosowane przez alergików.

Jak działają oferowane przez Steripower preparaty do dezynfekcji rąk?

Zasada działania naszych preparatów jest bardzo prosta, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo szybkie, intuicyjne i higieniczne. W przypadku produktów z linii Steripower i Picco 500 należy umieścić rękę/ ręce we wnęce a czujnik automatycznie, całkowicie bezdotykowo, uruchomi dyszę, która rozpyli preparat dezynfekujący ręce. W przypadku urządzenia Sprayer 100 wystarczy jednorazowo nacisnąć przycisk w aplikatorze aby pokryć obydwie ręce dawką płynu do dezynfekcji rąk. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie Sprayer 100 może być używane w dowolnej opozycji, ponieważ wyposażono je w system typu Turn & Spray System.

Jakie higieniczne i bezpieczne preparaty do dezynfekcji rąk są oferowane Steripower

W naszej ofercie znajdują Państwo płyn do dezynfekcji rąk: - Desderman Pure - Kenosept L - Mikrozid sensitive chusteczki. Warto również wspomnieć o tym, że oferowane przez nas urządzenia do dezynfekcji rąk mogą być napełniane dowolnymi preparatami dezynfekującymi. Nie ma ograniczenia tylko do produktów oferowanych przez nas.

Jak działają oferowane przez Steripower preparaty do dezynfekcji rąk?

Zasada działania naszych preparatów jest bardzo prosta, dzięki czemu korzystanie z nich staje się wyjątkowo szybkie, intuicyjne i higieniczne. W przypadku produktów z linii Steripower i Picco 500 należy umieścić dłonie we wnęce, a czujnik automatycznie, całkowicie bezdotykowo, uruchomi dyszę, która rozpyli na nich płyn do dezynfekcji rąk. W przypadku urządzenia Sprayer 100 wystarczy jednorazowo nacisnąć przycisk w aplikatorze, aby pokryć obydwie ręce optymalną dawką płynu do dezynfekcji rąk. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie Sprayer 100 może być używane w dowolnej pozycji, ponieważ wyposażono je w system typu Turn & Spray System.

Jakie higieniczne i bezpieczne preparaty do dezynfekcji rąk są oferowane Steripower?

W naszej ofercie znajdują Państwo płyn do dezynfekcji rąk Desderman Pure, Kenosept L oraz chusteczki Mikrozid sensitive. Warto również wspomnieć o tym, że oferowane przez nas urządzenia do dezynfekcji rąk mogą być napełniane dowolnymi preparatami dezynfekującymi. Ograniczenia nie istnieją tylko w odniesieniu do produktów oferowanych przez nas.

Kto powinien stosować na co dzień preparaty do dezynfekcji rąk?

Odpowiednie warunki higieniczne i bezpieczeństwo w miejscu pracy to absolutna podstawa. Preparaty do dezynfekcji rąk, które znalazły się w naszej ofercie, powinny zostać wprowadzone do codziennego użytku we wszystkich miejscach, w których priorytetem jest higiena. Współczesne gabinety lekarskie i laboratoria, a także hotele czy restauracje nie powinny zaniedbać wymogu, jakim jest regularna dezynfekcja rąk Preparaty, które znalazły się w naszej ofercie nadają się także do użytku domowego – szczególnie warto korzystać z nich w miejscach zamieszkiwanych przez małe dzieci, osoby starsze i zwierzęta.

Wybierz płyn do dezynfekcji rąk, który spełni Twoje oczekiwania

Kiedy dokonasz już wyboru odpowiedniego urządzenia, nadejdzie moment, by wybrać najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom specjalistyczny preparat. Dostępny w naszej ofercie płyn do dezynfekcji rąk Desderman Pure odznacza się doskonałą skutecznością mikrobójczą i wirusobójczą, którą gwarantuje zawarty w nim etanol. Dodatkowo posiada on właściwości natłuszczające, dzięki czemu odpowiednio chroni i pielęgnuje dłonie. Świetnie sprawdza się zwłaszcza w placówkach medycznych i może być stosowany przez chirurgów, dla których szczególnie istotna powinna być na co dzień dezynfekcja rąk Preparaty z serii Kenosept L natomiast wykazują działanie bakteriobójcze i grzybobójcze i są delikatne dla skóry nawet w przypadku intensywnego aplikowania. Szczególnie poleca się je do stosowania w branżach przemysłu spożywczego. Oferowane przez nas preparaty do dezynfekcji rąk są w pełni bezpieczne dla alergików i mogą być przez nich regularnie stosowane.

Dezynfekcja rąk preparaty – jak stosować

Korzystanie z naszych preparatów jest niezwykle proste i w pełni intuicyjne. Po ustawieniu urządzenia, podłączeniu go do zasilania i napełnieniu pojemnika płynem do dezynfekcji rąk, wystarczy jedynie ustawić dozownik na określoną dawkę. Od tej pory możemy korzystać z urządzenia aż do momentu zużycia całej zawartości pojemnika.

Preparaty do dezynfekcji rąk to gwarancja higieny na najwyższym poziomie!

Jeżeli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem produktów Steripower do swojej firmy lub placówki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Korzyści


Zaufali nam